TRAŽITE POSAO?

Postanite dio JumpingClay tima!

Opis posla:

Pozivamo sve kreativne, fleksibilne osobe, željne usavršavanja, novih izazova i uspjeha za radno mjesto prodavača (m/ž) u JumpingClay trgovini.

Prodavači će proći obuku za instruktora modeliranja te će uz prodaju raditi i kao instruktori u trgovini/radionici.

Vaši zadaci:

- zaprimanje, izlaganje, sortiranje i prodaja robe
- Praćenje asortimana proizvoda
- Rad na fiskalnoj kasi

- Rad s djecom i odraslima na kreativnim radionicama modeliranja koje su interaktivne, dinamične i   realiziraju se u različitim dobnim skupinama

- Kreativni poslovi modeliranja
- Održavanje urednosti radnog prostora

Radno mjesto:

JumpingClay prodajni pult u Shopping Centru Arena Zagreb

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo u prodaji no nije nužno

- poželjno iskustvo u radu s djecom

Volite trgovinu, rad s djecom, kreativni ste, domišljati i vedri?
Onda dobrodošli u naš šareni kreativni kutak JumpingClay trgovine.
Neovisno iz kojeg smjera obrazovanja ili poslovanja dolazite, kod nas ćete dobiti sve potrebne upute i obuku za daljnju uspješnu integraciju u tim i navedeno radno mjesto.

Što nudimo:

- puno radno vrijeme ili pola radnog vremena
- fleksibilan rad u smjenama
- mogućnost napredovanja
- dinamična i zabavna radna okolina
- profesionalna obuka za instruktora modeliranja i izrade figurica od JumpingClay gline

Javite nam se:

Ukoliko se vidite u našem timu, prvu stepenicu ste već odradili.
Preostaje vam još samo poslati svoj životopis sa fotografijom na email: posaojumpingclay@gmail.com